Lifestyle

O co chodzi w DO?

Witajcie Dresiary i Dresiarze!

W naszym pierwszym artykule opowiemy Wam trochę o nas.

Jesteśmy Robert i Kevin razem prowadzimy www.dresiarskie-oferty.pl

Znamy się i przyjaźnimy się od młodości łączy nas wiele, ale najbardziej zamiłowanie do sneakerów i stylowych ubrań. Uwielbiamy nosić najnowsze sneakery i zawsze być na bieżąco z trendami. Ponadto oboje bardzo lubimy sport i uprawiamy różne rodzaje sportu. Robert odnalazł swoją pasję w sztukach walki, a Kevin od najmłodszych lat rozwija swoje umiejętności w tenisie, mimo tego nadal często chodzimy razem na siłownię.

Jako młodzi ludzie nie zawsze mieliśmy wystarczająco dużo kasy, aby kupować nowe ubrania i sneakery tak często, jak chcieliśmy. Spędzaliśmy mega dużo czasu w Necie szukając wyprzedaży, atrakcyjnych przecen, kodów rabatowych, lub innych możliwości na uzyskanie ceny na naszą kieszeń. Z czasem rozwinęliśmy w sobie bardzo dobre wyczucie tego, co jest dostępne kiedy i gdzie w najlepszej cenie. Ponieważ problem ten dotyczy nie tylko nas, ale także wielu ludzi, wpadliśmy na pomysł stworzenia strony internetowej oraz kanałów social media, gdzie zawsze będzie informacja o najnowszych ofertach. Z tego pomysłu powstały Dresiarskie Oferty!

Więc od teraz masz szansę zaoszczędzić dużo czasu i pieniędzy szukając sneaker i streetwear. Wystarczy tylko, że będziesz śledzić nas na Instagram lub Facebook i regularnie sprawdzać www.dresiarskie-oferty.pl, aby upewnić się, że nie przegapisz żadnej oferty. Ponieważ chcemy dostarczyć Wam nie tylko najlepsze deal’e, ale również przydatną wiedzę i wskazówki w zakresie fitnessu, żywienia i stylu życia, będziemy publikować cotygodniowe artykuły w naszym dziale magazine.

Razem z Tobą chcemy budować wielką community, z którą możemy dzielić się naszą pasją. Czekamy na każdą wiadomość i z przyjemnością odpowiemy na Wasze pytania. Ponadto, z ochotą przyjmiemy Waszą krytykę i sugestie dotyczące ulepszeń.

Więc, bawcie się dobrze robiąc zakupy i przeglądając naszą stronę internetową Dresiary i Dresiarze!

Pozdrawiamy,

Robert i Kevin