Regulamin

Dane na podstawie § 5 niemieckiej Ustawy o telemediach (TMG)

Spółka
Robert Dabrowski & Kevin Kaufmann GbR
Bruno-Stürmer-Str. 50
60529 Frankfurt nad Menem

Reprezentowana przez:
Robert Dabrowski
Kevin Kaufmann

Dane kontaktowe

Telefon: +491639206861
E-Mail: info@dresiarskie-oferty.pl

NIP-UE

Numer identyfikacji podatkowej UE zgodnie z § 27 a niemieckiej Ustawy o podatku obrotowym (UStG):
DE330546228

Rozstrzyganie sporów konsumenckich/Powszechna Komisja ds. Rozstrzygania Sporów Konsumenckich

Nie wyrażamy chęci, ani nie jesteśmy zobowiązani do uczestniczenia w postępowaniu rozstrzygania sporów przed komisją ds. sporów konsumenckich.

Odpowiedzialność za treści stron

Jako dostawca usług jesteśmy odpowiedzialni za własne treści na niniejszych stronach zgodnie z § 7 ust. 1 niemieckiej Ustawy o telemediach (TMG) na zasadach ogólnych. Zgodnie z §§ 8 do 10 TMG jako dostawca usług nie jesteśmy jednak zobowiązani do monitorowania przekazywanych lub przechowywanych zewnętrznych informacji ani do badania okoliczności wskazujących na działalność sprzeczną z prawem.

Nie uchybia to obowiązkowi usuwania lub blokowania korzystania z informacji na zasadach ogólnych. Odpowiedzialność w tym zakresie jest jednak możliwa dopiero od momentu powzięcia wiadomości o konkretnym naruszeniu. Jeśli dowiemy się o takich naruszeniach prawa, natychmiast usuniemy te treści.

Odpowiedzialność za linki

Nasza oferta zawiera linki do zewnętrznych stron internetowych osób trzecich, na których treści nie mamy żadnego wpływu. Z tej przyczyny nie możemy też przyjąć żadnej odpowiedzialności za treści zewnętrzne. Za treść stron, do których prowadzą linki, odpowiada zawsze ich dostawca lub operator. Na etapie linkowania dokonano sprawdzenia stron docelowych pod kątem ewentualnych naruszeń prawa. Nie zostały wtedy wykryte żadne treści sprzeczne z prawem.

Stała kontrola treści linkowanych stron nie jest jednak uzasadniona bez konkretnych dowodów naruszenia prawa. Jeśli dowiemy się o jakichkolwiek naruszeniach prawa, natychmiast usuniemy takie linki.

Prawa autorskie

Treści i dzieła na niniejszych stronach stworzone przez operatorów stron podlegają niemieckiemu prawu autorskiemu. Powielanie, przetwarzanie, dystrybucja i każdy rodzaj wykorzystania poza ramami objętymi prawem autorskim wymaga pisemnej zgody danego autora lub twórcy. Pobieranie i kopiowanie niniejszych stron jest dozwolone tylko do użytku prywatnego i niekomercyjnego.

W zakresie, w jakim treści na tej stronie nie zostały stworzone przez operatora, przestrzegane są prawa autorskie osób trzecich. W szczególności jako takie są oznaczone treści osób trzecich. W razie stwierdzenia naruszeń praw autorskich prosimy o poinformowanie nas o tym fakcie. Jeśli dowiemy się o jakichkolwiek naruszeniach, natychmiast usuniemy treści niezgodne z prawem.